Промо цена чланарине

Промо цена чланарине за бруцоше

И ове године Универзитетска библиотека у Крагујевцу има промо цену чланарине за све бруцоше крагујевачког Универзитета. Цена промо чланарине је 350 динара. Студенти могу да користе модерну читаоницу у којој се налазе студентски рачунари, могу да изнајме и користе студентске таблет-рачунаре. Такође, библиотека поседује бежични интернет, као и eduroam приступне тачке. Корисницима је на располагању међубиблиотечка позајмица из земље и света, а могу да користе и услуге копирања, коричења, штампања и скенирања.

Радно време библиотеке је сваким радним даном од 8 до 19 часова и суботом од 9 до 14 часова.

Добро дошли!

Повезане новости

COBISS MEET 2020

Конференција COBISS MEET 2020   Институт информацијских знаности у Марибору (ИЗУМ) и ове године организује традиционалну COBISS конференцију...