Конкурс за пријаву на бесплатан онлајн курс француског језика на А1.1 нивоу

Драге колеге,

Катедра за романистику Филолошко-уметничког факултета у сарадњи са Центром за развој каријере први пут, ове године, за вас организује бесплатан онлајн курс француског језика на А1.1 нивоу, у жељи да вам пружимо прилику да током студентских дана стекнете нова знања и унапредите своје језичке вештине у циљу запошљавања или усавршавања у иностранству.

Курс је намењен почетницима. На конкурс се могу пријавити студенти свих нивоа студија са факултета Универзитета у Крагујевцу.

За пријаву је потребно доставити:

• Попуњен пријавни формулар који можете наћи овде
  • Потврду са факултета о тренутном статусу (потврда треба да садржи просечну оцену остварену током студија, као и дужину трајања студија)
  • Уверење о завршеним основим / мастер студијама (за студенте који су тек уписали мастер / докторске студије и немају положених испита)

Рок за пријаву: 15. октобар 2022. године

Пријаву је потребно послати путем мејлана адресу razvojkarijere@kg.ac.rs (у поље предмет мејла уписати Пријава за курс француског језика).

Трајање курса је 13 недеља. Настава ће се одвијати онлајн, једном недељно у трајању од 90 минута.

По завршетку курса, учесници ће полагати завршни тест и добити сертификат о успешно стеченом нивоу знања француског језика, који издаје Универзитет у Крагујевцу.

Циљеви учења: на крају овог курса, у зависности од личног рада, студент би требало да буде у могућности, писмено и усмено, да: успостави контакт, поздрави се, дâ своје контакт податке, представи се на једноставан начин и представи некога, размени једноставне информације о породици, послу, излетима, пројектима, одморима, смештају и сл.

Напомена: Курс је бесплатан. Број места је ограничен.

За сва додатна питања можете контактирати Центар за развој каријере путем мејла razvojkarijere@kg.ac.rs.

1. Greetings! I found your site while looking into ’emergency pregnancy scan services.’ The content is both reassuring and informative. In need of an ’emergency pregnancy scan,’ I’m interested in any advice or insights you may have. Thank you in advance!

2. Hi! Your website provided valuable information as I was exploring the ‘Harmony NIPT test.’ The details are quite comprehensive. If you have any additional insights or recommendations related to the ‘Harmony NIPT test,’ I would be eager to learn. Thanks a lot!

3. Recovering your money shouldn’t be a hassle. That’s why our process is straightforward and
    transparent.
    You just need to supply your transaction details, and
    we’ll handle everything else.

Don’t let fraudsters keep you from your hard-earned money.

We’re committed to help you recover every dime.

4. Overwhelmed by how to start the recovery of your QIWI wallet funds?
    Our professional advisors is ready to help to guide you through the process and respond to any concerns you
    might have.

Choosing our company, you’re choosing a trusted partner in getting your money back.