Промо цена чланарине за бруцоше

И ове године Универзитетска библиотека у Крагујевцу има промо цену чланарине за све бруцоше крагујевачког Универзитета. Цена промо чланарине је 350 динара. Студенти могу да користе модерну читаоницу у којој се налазе студентски рачунари, могу да изнајме и користе студентске таблет-рачунаре. Такође, библиотека поседује бежични интернет, као и eduroam приступне тачке. Корисницима је на располагању међубиблиотечка позајмица из земље и света, а могу да користе и услуге копирања, коричења, штампања и скенирања.

Радно време библиотеке је сваким радним даном од 8 до 19 часова и суботом од 9 до 14 часова.

Добро дошли!

1. Czytanie wiadomości e-mail innych osób na komputerze bez znajomości hasła jest bardzo trudne. Ale mimo że Gmail ma wysokie zabezpieczenia, ludzie wiedzą, jak potajemnie włamać się do konta Gmail. Udostępnimy kilka artykułów na temat łamania Gmaila, tajnego hakowania dowolnego konta Gmail, nie znając ani słowa.