Ауторска права и политике самоархивирања: Шта смете да депонујете у репозиторијум?

На основу онлајн предавања, које је 12. маја ове године, путем платформе ZOOM, одржала Милица Шевкушић, библиотекар у Институту техничких наука САНУ,  запосленима на Универзитету у Крагујевцу, постављамо линк ка целој презентацији. Уколико сте успоставили институционални репозиторијум и почели да депонујете публикације, али нисте сигурни шта сме да се депонује и шта сме да буде у отвореном приступу одговоре можете наћи у самој презентацији. Презентација је објављена и на веб-страници Секцији библиотекара и књижничара Заједнице института Србије. Будући да je цело предавање било снимано, снимак ће накнадно бити постављен у оквиру веб-странице Дигиталног репозиторијума крагујевачког универзитета SCIDAR.

Повезане новости